Kviečiame mokytis!

Muzikinis Teatras

Užsiėmimai vaikams ir suaugusiems Vilniuje!
Užsiėmimų metu sužinosite kas yra reikalinga geram atlikėjui, žvelgsite savo baimėms į akis, daug kursite ir analizuosite.
Pamokų metu mokysimės ir susipažinsime su pagrindiniais meninės raiškos instrumentais: vaidyba (emocinė atmintis, dėmesys, vaizduotė, improvizacija), balso valdymu (vokalinės technikos priemonės, scenos kalba) ir kūnu (choreografija, scenos judesys). Visus juos  sujungsime kartu atlikdami aktorines, muzikines ir choreografines užduotis iš kurių gims Muzikinis teatras.
Teatro pamokos vyksta vieną kartą per savaitę, trukmė 90 min. Vieta – Aitvarų g.4 , Balsiai, Vilnius, Balsių Yamaha muzikos mokyklos patalpose.
*Norintiems lankyti arba lankantiems papildomus užsiėmimus Balsių Yamaha muzikos mokykloje, taikomos nuolaidos.

Užsiėmimus veda diplomuota muzikinio teatro aktorė, profesionalaus komedijos teatro “Domino“, “Mėnulio teatro” aktorė, muzikinio teatro vaikams “GyviTeatre” įkūrėja ir aktorė – Agnė Levickaitė. Susisiekti
Agnė Levickaitė , Muzikinis teatras, vaikams "GyviTeatre" aktorė.

Dainavimas

  • Solinis dainavimas vaikams ir suaugusiems
  • Vokaliniai ansambliai

Pamokas veda profesionali chorvedė, šiuolaikinio moterų ansamblio “Melos” dainininkė, muzikinio teatro vaikams “GyviTeatre” įkūrėja, miuziklų autorė ir koncertmeisterė – Karolina Macytė. Susisiekti
Karolina Macytė, Muzikinis teatras vaikams "GyviTeatre", miuziklų autorė.

 

Muzikinis išsilavinimas dar niekam gyvenime nepakenkė, net jei žmogus vėliau tapo verslininku ar vairuotoju. Išgyvenimai, kurių suteikia muzika, daro sielą atviresnę viskam – ir grožiui, ir žmonėms, ir santykiams su šeima ar draugais. (Maestro Mstislavas Rostropovičius)