VASAROS DIENOS STOVYKLA VAIKAMS

O Kodėl?

Kultūrinė – edukacinė vasaros dienos stovykla vaikams
O kodėl tas pastatas kreivas? O kodėl žmonės dirba? O kodėl teatre vaidina? O kodėl žemė juoda? O kodėl langas sudužęs? O kodėl pasaulis apvalus? O kodėl mieste tiek daug dulkių? O kodėl žmonės būna pikti? Šių, ir dar įvairesnių, klausimų girdime iš vaikų kiekvieną dieną.
TODĖL…
Kviečiame vaikus (8 – 12 metų) į vasaros dienos stovyklą, kurioje atsakysime į klausimą O KODĖL pasitelkdami kultūrą, meną ir miesto istoriją.
– Kalbinsime ryškias asmenybes.
– Lankysimės išskirtinėse miesto erdvėse ir edukacijose.
– Dalyvausime orientacinėse varžybose.
– Pasitelkdami teatrą, muziką ir dailę miesto erdvėse kursime flashmobus ir performansus.
– Organizuosime didžiausio muilo burbulo konkursą.
– Stovyklos metu ugdysime vaikų kūrybiškumą, emocinį intelektą, drąsą ir pasitikėjimą savimi, užduosime sau pačius keisčiausius klausimus ir stebėsime mus supančią aplinką.

Stovyklos vadovai

Agnė Levickaitė - profesionalaus komedijos teatro "Domino" aktorė, "GyviTeatre", muzikinio teatro vaikams, įkūrėja, teatro mokytoja.
Karolina Macytė - dainavimo mokytoja, šiuolaikinio vokalinio ansamblio "Melos" narė, chorvedė, "GyviTeatre", muzikinio teatro vaikams, įkūrėja.
Dovydas Mikaliūnas - socialinis pedagogas, inžinerijos mokytojas, teatro mokytojas, Kauno jaunimo teatro studijos "KUBAS" aktorius.
Stovyklos kaina vaikui: 150 eurų. Šeimos nariams taikoma -10% nuolaida.
Į kainą įeina: užkandžiai, gėrimai, sotūs pietūs, lankytinų objektų ir edukacinių užsiėmimų bilietai, priemonės.
Stovykloje laukiami 8 – 12 metų vaikai.
Vieta: Europa Royale Vilnius, Aušros Vartų g. 6.
Laikas: Liepos 8 – 12 d. (8.30 – 17.30 val.)

Registracija

Vasaros kūrybiškumo stovykla 2018

Vaikų vasaros stovykloje savaitę praleidome bandydami suprasti, kas yra muzikinis teatras, ką reiškia būti aktoriumi, dainininku, koks jausmas koncertuoti scenoje, kurti kostiumus, susipažinome su artisto gyvenimu iš arti ir patys tapome kūrėjais. Dalinamės nuotraukų galerija iš mūsų pirmosios Kūrybiškumo stovyklos Vilniuje 2018 metais.