Stovyklos vaikams

Pakopa po pakopos - 2020

Jaunųjų artistų dirbtuvės – vasaros dienos stovykla vaikams

Šiais metais mūsų komanda sugrįžta su naujomis mintimis, idėjomis ir kviečia prisijungti į “PAKOPA PO PAKOPOS”Jaunųjų artistų dirbtuves! Jų metu kiekvienas, pakopa po pakopos, keliaus link didžiausių tikslų. Tam, kad tos svajonės ir tikslai būtų lengviau pasiekiami, MES nukreipsime jus link teisingų laiptelių! Stovykloje susijungs teatras, muzika, kinas, edukacijos, savęs pažinimas ir nuotykiai su draugais! Juk, kartu kopti laipteliais smagiau!

Stovyklos Vilniuje

Vieta – V. Maciulevičiaus g. 51, Vilnius
Laipteliais kopti kviesime:
5 – 7 m. vaikus  birželio 29 d. – liepos 3 d.!
8 – 13 m. vaikus liepos 27 d. – 31 d.!

 

Stovykla Kaune

Vieta – Montessori akademija (Vičiūnų g. 13, Kaunas)
Laipteliais kopti kviesime:
6 – 10 m. vaikus liepos 20 d. – liepos 24 d.!
 

 

Stovyklos vadovai:
Agnė Levickaitė – profesionalaus komedijos teatro DOMINO aktorė, “GyviTeatre”, muzikinio teatro vaikams, įkūrėja, teatro mokytoja.
Dovydas Mikaliūnas – socialinis pedagogas, inžinerijos mokytojas, teatro mokytojas, Kauno jaunimo teatro studijos “KUBAS” aktorius.
Karolina Macytė – dainavimo ir muzikos mokytoja, šiuolaikinio vokalinio ansamblio “Melos” narė, chorvedė, “GyviTeatre”, muzikinio teatro vaikams, įkūrėja.
IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA IKI BIRŽELIO 15 d. – Stovyklos kaina tik 140 eur!
Standartinė stovyklos kaina vaikui: 155 eurai.
Į kainą įeina: užkandžiai, gėrimai, sotūs pietūs, lankytinų objektų ir edukacinių užsiėmimų bilietai, priemonės.
Daugiau informacijos  – gyviteatre@gmail.com 
 
vasaros stovykla vaikams, gyviteatre

Mūsų organizuotos stovyklos

"O Kodėl?" - 2019

Kultūrinėje – edukacinėje vasaros dienos stovykloje “O Kodėl?” Vilniuje savaitę praleidome ieškodami atsakymų į pačius įvairiausius klausimus, kalbinome ryškias teatro ir muzikos asmenybes – aktorių Eimutį Kvoščiauską ir Justiną Stanislovaitį. Lankėmės išskirtinėse miesto erdvėse ir edukacijose, pasitelkę teatrą ir muziką miesto erdvėse kūrėme flashmobus ir performansus, save išbandėme lyderystės ugdymo užduotyse, ugdėme savo kūrybiškumą ir pasitikėjimą savimi, o visų svarbiausia, susiradome daug draugų ir smagiai praleidome vasaros atostogas drauge!
Dalinamės pačių stovyklautojų kurtu filmuku “Kartą vasarą…”

Vasaros kūrybiškumo stovykla 2018

Vaikų vasaros stovykloje savaitę praleidome bandydami suprasti, kas yra muzikinis teatras, ką reiškia būti aktoriumi, dainininku, koks jausmas koncertuoti scenoje, kurti kostiumus, susipažinome su artisto gyvenimu iš arti ir patys tapome kūrėjais. Dalinamės nuotraukų galerija iš mūsų pirmosios Kūrybiškumo stovyklos Vilniuje 2018 metais.