Pelytės Vivo kuprinė

Interaktyvus miuziklas

Interaktyvus miuziklas pelytes vivo kuprine, gyviteatre
Temos/ vertybės
Gamos garsai, muzika, kelionės, draugystė, pasaulio pažinimas, knygos.
Veikėjai
Pelytė Vivo
Trukmė
40 min.
Rekomenduojamas amžius
nuo 3 m.
 
Melodijos saloje gyvena Pelytė Vivo ir Garsai. Dienomis jie dainuoja, kvailioja, groja, pykstasi ir gražiai draugauja. Pelytė Vivo, kaip tikra apsukruolė, rūpinasi Garsais, išsklaido visus ginčus ir suburia juos į vieną darnią melodiją. Šiai melodijai kaskart nuskambėjus per visą salą nuaidi įvairiausių spalvų, garsų paletė – Gama.
 
Tačiau vieną gražų rytą, Pelytei Vivo pramigus, Garsai sumanė pasižvalgyti už Melodijos salos ribų. Garsai pasklido po visą pasaulį ir nebesurasdami kelio atgal pasiliko skirtinguose kraštuose. Nuo čia istorija ir prasideda. Pelytė Vivo turi didžiulę misiją – susikrauti būtiniausius daiktus į kuprinę, surasti pasimetusius draugus ir gražinti juos į Melodijos salą.
Pelytei Vivo tenka aplankyti, šiaurę, Jamaiką, keliauti jūromis ir plačiomis giriomis, išbandyti ir pamatyti neregėtų dalykų, tačiau visą istoriją geriausia išgirsti iš pirmų lūpų – Pelytės Vivo.
“Pelytės Vivo kuprinė“ yra ir edukacinis miuziklas. Įsitraukę į siužeto vingius, neįtikėtinas istorijas ir išlaisvinę fantazijų pasaulį vaikai susipažįsta su muzikiniais gamos garsais ir jų pavadinimais, už kurių slepiasi daug daugiau nei Do, klausosi, nejučiomis analizuoja skambančią muziką ir kartu muzikuoja.
Pelytes vivo kuprine. Miuziklas. GyviTeatre.
Repertuaras, pelytes vivo kuprine, interaktyvus miuziklas vaikams, visai seimai, gyviteatre