Vasaros dienos kūrybiškumo stovykla

"Būti ar nebūti?" - 2021

Kūrybiškumo vasaros dienos stovykla 4 – 7 metų vaikams

Teatro trupė GyviTeatre kviečia tave į vasaros kūrybiškumo stovyklą, kurios metu, pasitelkę teatrą ir muziką, tapsime mažaisiais tyrinėtojais! Dienos stovykla nukels mus į vaizduotės ir idėjų laboratoriją, kur ieškosime pačių gražiausių idėjų ir sužinosime iš kur artistai, aktoriai ar muzikantai, kostiumų dailininkai ir scenografai, knygų autoriai semiasi naujų minčių savo darbams. Mūsų trupė GyviTeatre Jums ruošia 5 dienų kūrybiškumo stovyklą vaikams ir kviečia visus smalsius ir aktyvius vaikus dalyvauti! Čia mes aplankysime vaizduotės virtuvėlę, užsuksime į idėjų miegamąjį, taip pat ragausime pyragaičius svajonių ir norų svetainėje. O visą tai aplankę ir pasivaišinę patys trumpam tapsime jaunaisiais artistais, kurie pasitelkę teatro ir muzikos žinias, sukurs gyvo teatro istoriją.

Dienos stovykla Vilniuje

Vieta – V. Maciulevičiaus g. 51, Vilnius

Tyrinėti kviesime:

4 – 7 m. vaikus  birželio 28 d. – liepos 2 d.!

Stovyklos vadovai:
Agnė Levickaitė – profesionalaus komedijos teatro DOMINO aktorė, “GyviTeatre”, muzikinio teatro vaikams, įkūrėja, teatro mokytoja, Bored Panda studios aktorė.
Dovydas Mikaliūnas – socialinis pedagogas, inžinerijos mokytojas, teatro mokytojas, Kauno jaunimo teatro studijos “KUBAS” aktorius.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA IKI BIRŽELIO 1 d. – Stovyklos kaina tik 145 eurai!

Standartinė stovyklos kaina vaikui: 160 eurų.

Jei stovykla negalės įvykti dėl karantino apribojimų, užstatas yra grąžinamas.

Į kainą įeina: užkandžiai, gėrimai, sotūs pietūs, lankytinų objektų ir edukacinių užsiėmimų bilietai, priemonės.

Praėjusių stovyklų akimirkos.

Daugiau informacijos  – gyviteatre@gmail.com 

 
dienos-stovykla-vaikams