Keverzonė

Interaktyvus muzikinis spektaklis

keverzone
Temos/vertybės
Muzika, draugystė, pagalba, dailė, džiaugsmas, kūryba.
Veikėjai
Mėlyna Spalva, Geltona Spalva.
Trukmė
30 min.
Rekomenduojamas amžius
Visai šeimai ir vaikams nuo 1 m.
Stalčiuje pavadinimu “Spalvotos spalvos” gyveno daugybė gražiausių pieštukų, visi jie buvo dailūs, kas turėjo didžiulę karūną, kas mokėjo vienu metu piešti net penkiomis spalvomis, o kas tiesiog buvo aplūžęs ir suvargęs. Visi jie susitikdavo dienomis ir dalindavosi įspūdžiais ant lapo. Piešdavo jie mamą ir tėtę, saulę, lietų ar gėles, viską, ką matydavo mokyklos suole ar pas močiutę ant grindų.

 

Vieną gražią dieną spalvos taip įsismarkavo, kad ant popieriaus lapo liko didžiulė keverzonė ir niekas jos suprasti negalėjo, tai nebuvo nei mama, nei laikrodis, tai nebuvo panašu net į medžius ar kokią planetą, tai buvo didžiulė keverzonė, kurios spalvoti pieštukai pagražinti jau niekaip negalėjo. Spalvos nusprendė pasiimti naują popieriaus lapą ir pabandyti nupiešti viską nuo pradžių, bet galiausiai ir vėl gavosi ta pati keverzonė….
keverzone
Muzikinis spektaklis “Keverzonė” savo spalvomis ir jaukumu nuspalvins įprastą vaikų dieną. Tai interaktyvus spektaklis kurio metu žiūrovai kviečiami prisijungti į žaismingą siužetą, kartu muzikuoti ir spalvoti. Šio spektaklio veikėjos yra dvi spalvos Mėlyna ir Geltona, kurios pasakoja istoriją apie draugystę. Pasiklausyti šios istorijos ir kartu spalvoti ant debesų galite pasikvietę mūsų trupę GyviTeatre.
keverzone
keverzone