Stovyklos vaikams

Stovyklos vaikams "Būti ar nebūti?" - 2021

Šiemet GyviTeatre organizuojamos stovyklos vaikams ruošia daugybę naujų patirčių, nuotykių ir atradimų. Visus vaikus kurie nori susipažinti su teatro ir muzikos įdomybėmis, kviečiame prisijungti ir kartu kurti gyvo teatro istoriją!

Visas stovyklos naujienas sekite čia!

Vasaros dienos kūrybiškumo stovykla 4 – 7 metų vaikams

Vasaros kūrybiškumo stovykla 8-16 metų vaikams ir paaugliams

Mūsų organizuotos stovyklos

“Pakopa po pakopos” - 2020

Jaunųjų artistų dirbtuvėse “Pakopa po pakopos” Vilniuje ir Kaune, savaitę praleidome gilindamiesi į teatro ir muzikos užkulisius. Kiekvienas stovyklos dalyvis turėjo unikalią galimybę sudalyvauti realiame kastinge ir išbandyti savo jėgas prieš profesionalią komisiją. Stovykloje svečiavosi dvi nuostabios aktorės Justė Zinkevičiūtė ir Austėja Lukaitė, kurios dalinosi savo gyvenimo pakopomis ir įspūdžiais iš teatro pasaulio. Jaunųjų artistų dirbtuvėse, stovyklautojai buvo pakviesti ir į garso įrašų studiją, kurioje patys garsino reklamas. Stovykloje netrūko edukacijų ir įsimintinų veiklų, kurios vaikams padėjo atskleisti savo talentus, ugdyti kūrybiškumą ir pasitikėjimą savimi. Vasaros nuotykiai buvo kupini naujų atradimų ir įspūdžių, vaikai papildė savo bagažą naujomis žiniomis, na, o svarbiausią, vasaros atostogas praleido naudingai, kopdami drauge teatro ir muzikos pakopomis!

"O Kodėl?" - 2019

Kultūrinėje – edukacinėje vasaros dienos stovykloje “O Kodėl?” Vilniuje savaitę praleidome ieškodami atsakymų į pačius įvairiausius klausimus, kalbinome ryškias teatro ir muzikos asmenybes – aktorių Eimutį Kvoščiauską ir Justiną Stanislovaitį. Lankėmės išskirtinėse miesto erdvėse ir edukacijose, pasitelkę teatrą ir muziką miesto erdvėse kūrėme flashmobus ir performansus, save išbandėme lyderystės ugdymo užduotyse, ugdėme savo kūrybiškumą ir pasitikėjimą savimi, o visų svarbiausia, susiradome daug draugų ir smagiai praleidome vasaros atostogas drauge!
Dalinamės pačių stovyklautojų kurtu filmuku “Kartą vasarą…”

Vasaros kūrybiškumo stovykla 2018

Vaikų vasaros stovykloje savaitę praleidome bandydami suprasti, kas yra muzikinis teatras, ką reiškia būti aktoriumi, dainininku, koks jausmas koncertuoti scenoje, kurti kostiumus, susipažinome su artisto gyvenimu iš arti ir patys tapome kūrėjais. Dalinamės nuotraukų galerija iš mūsų pirmosios Kūrybiškumo stovyklos Vilniuje 2018 metais.