gyviteatre-studija-uzsiemimai-vaikams

Užsiėmimai vaikams

Agne-Levickaite

Teatras

Agnė Levickaitė – diplomuota muzikinio teatro aktorė, profesionalaus komedijos teatro “Domino“, “Mėnulio teatro” aktorė, “GyviTeatre” įkūrėja, miuziklų autorė ir aktorė.
Užsiėmimų metu sužinosime, kas yra reikalinga geram atlikėjui, žvelgsime savo baimėms į akis, daug kursime ir analizuosime.
Pamokų metu mokysimės ir susipažinsime su pagrindiniais meninės raiškos instrumentais: vaidyba (emocinė atmintis, dėmesys, vaizduotė, improvizacija), balso valdymu (vokalinės technikos priemonės, scenos kalba) ir kūnu (choreografija, scenos judesys). Visus juos sujungsime kartu atlikdami aktorines, muzikines ir choreografines užduotis.
  • 4 – 6 m.
  • 7 – 10 m.
  • 11 – 15 m.
Tel.nr. – 867422314
Liucija Nanartavičiūtė

Dainavimas

Liucija Nanartavičiūtė – diplomuota muzikinio teatro aktorė/atlikėja, muzikos pedagogė. Įvairių televizinių projektų, konkursų dalyvė. Žymiausių Lietuvoje miuziklų atlikėja. Liucija kuria ir atlieką įvairių žanrų muziką, o jos dainos skamba įvairiausiuose pasaulio radijų stotyse.
Balsas – vienas svarbiausių žmogaus išraiškos būdų, juo mes naudojamės kasdien, juo išreiškiame savo jausmus, mintis, bendraujame su aplinkiniais. Dainininkams – tai “muzikinis instrumentas”, kuriuo jie perteikia muzikos garsus, išreiškia save.
Vokalinių ansamblių metu mokomės taisyklingos laikysenos, scenos kalbos, mokomės taisyklingai kvėpuoti, valdyti savo balsą ir dainuoti sąskambyje kartu su draugais. Pamokų metu susipažįstame su muzikos raštu ir mokomės muzikos ženklų, dainuojame keliais balsais su instrumentiniu pritarimu ir a cappella (be pritarimo).
 
  • 6 – 7 m. 
  • 8 – 12 m.
  • 13 – 15 m.
Tel. nr. – 867422314
Valerijus-Kračius

Akordeonas

Valerijos Kračius – muzikos pedagogas, profesionalus akordeonistas.
Užsiėmimų metu mokysimės akordeono grojimo technikos, muzikinio rašto ir susipažinsime su muzikos istorija.
Pamokos vyksta individualiai.
Tel. nr.  – 864851880
PIANINO PAMOKOS

Pianinas

Užsiėmimų metu mokomės grojimo pianinu technikos, muzikinio rašto, muzikos išraiškos priemonių, teorijos, ritmikos, ugdome savo muzikalumą, laviname koordinaciją ir dėmesingumą.
Pamokos vyksta individualiai.
Mokytis groti pianinu gali tiek ankstyvojo amžiaus vaikai, tiek suaugusieji, kurie svajoja įvaldyti šį instrumentą.
Tel. nr. – 867422314