Gyviteatre-studija-logo

Užsiėmimai vaikams Vilniuje

Gyviteatre-tvarkaraštis
agne-levickaite

Teatras

Agnė Levickaitė – diplomuota muzikinio teatro aktorė, profesionalaus komedijos teatro “Domino“, “Mėnulio teatro” aktorė, “GyviTeatre” įkūrėja, miuziklų autorė ir aktorė.
Užsiėmimų metu sužinosime, kas yra reikalinga geram atlikėjui, žvelgsime savo baimėms į akis, daug kursime ir analizuosime.
Pamokų metu mokysimės ir susipažinsime su pagrindiniais meninės raiškos instrumentais: vaidyba (emocinė atmintis, dėmesys, vaizduotė, improvizacija), balso valdymu (vokalinės technikos priemonės, scenos kalba) ir kūnu (choreografija, scenos judesys). Visus juos sujungsime kartu atlikdami aktorines, muzikines ir choreografines užduotis.
  • 4 – 6 m.
  • 7 – 10 m.
  • 11 – 15 m.
  • Individualios pamokos
Tel.nr. – 867422314
Liucija Nanartavičiūtė

Dainavimas

Liucija Nanartavičiūtė – diplomuota muzikinio teatro aktorė/atlikėja, muzikos pedagogė. Įvairių televizinių projektų, konkursų dalyvė. Žymiausių Lietuvoje miuziklų atlikėja. Liucija kuria ir atlieką įvairių žanrų muziką, o jos dainos skamba įvairiausiuose pasaulio radijų stotyse.
Šių pamokų metu žvelgsime į POP sceną. Mokysimės atsipalaiduoti ir atrasti savo prigimtinius balsus. Ieškosime repertuaro, kurį atlikti bus malonu kiekvienam. Turėdami mums patinkantį kūrinį ir puikiai jį išmokę – įrašysime tai profesionalioje įrašų studijoje. Ansamblio pamokose mokysimės dirbti kaip profesionalūs komandos žaidėjai, tačiau nepamiršime, jog kiekvienas esame unikalus ir turime ką parodyti! Dalyvausime konkursuose! Dainavimas, nebūtinai turi būti profesinė kryptis, tai ir puiki terapija padedanti atskleisti asmenybę ir pažinti savo giliausias emocijas, bei išmokti jomis dalintis su aplinka.
Kaupsime šias žinias, kad būtų kuo lengviau ir smagiau jomis naudotis!
  • 6 – 7 m. 
  • 8 – 12 m.
  • 13 – 15 m.
  • Individualios pamokos
  • 3 – 5 m. (Mokytoja – Agnė Levickaitė 867422314)
Tel. nr. – 860411951
Valerijus-Kračius

Akordeonas

Valerijos Kračius – muzikos pedagogas, profesionalus akordeonistas.
Užsiėmimų metu mokysimės akordeono grojimo technikos, muzikinio rašto ir susipažinsime su muzikos istorija.
Pamokos vyksta individualiai.
Tel. nr.  – 864851880
ugnė-kaušiūtė

Pianinas

Ugnė Kaušiūtė – diplomuota pianistė bei fortepijono pedagogė, toliau tęsianti magistro studijas LMTA. Dažnai dalyvaujanti įvairiuose konkursuose, su džiaugsmu vedanti individualias fortepijono pamokas mažiesiems ir suaugusiems. 
Fortepijono pamokose mokysimės, kaip pažinti muzikos grožį – išmoksime skaityti natas, valdyti savo rankas, pirštukus ir visą kūną, gerinsime koordinaciją. Grosime Jums patinkančią muziką, kuri džiugina ir praskaidrina nuotaiką lietingais rudens vakarais!
Pamokos vyksta individualiai.
Mokytis groti pianinu gali tiek ankstyvojo amžiaus vaikai, tiek suaugusieji, kurie svajoja įvaldyti šį instrumentą.
Tel. nr. – 867422314

Registracija į 2022/2023 metų užsiėmimus.