Gyviteatre-studija-logo

Užsiėmimai vaikams Vilniuje

Užsiėmimai Vilniuje prasidės nuo paskutinės rugsėjo savaitės.

uzsiemimu-tvarkarastis
agne-levickaite

Teatras

Agnė Levickaitė – “GyviTeatre” įkūrėja, miuziklų autorė ir aktorė, diplomuota muzikinio teatro aktorė, profesionalaus komedijos teatro “Domino“ aktorė, lietuviškų serialų aktorė.
Užsiėmimų metu sužinosime, kas yra reikalinga geram atlikėjui, žvelgsime savo baimėms į akis, daug kursime ir analizuosime.
Pamokų metu mokysimės ir susipažinsime su pagrindiniais meninės raiškos instrumentais: vaidyba (emocinė atmintis, dėmesys, vaizduotė, improvizacija), balso valdymu (vokalinės technikos priemonės, scenos kalba) ir kūnu (choreografija, scenos judesys). Visus juos sujungsime kartu atlikdami aktorines, muzikines ir choreografines užduotis.
  • 3 – 6 m.
  • 7 – 10 m.
  • 11 – 15 m.
  • Individualios pamokos
Tel.nr. – 867422314
dovile-kersyte-baniene

Dainavimas

Dovilė Keršytė Banienė – profesionali aktorė, miuziklų aktorė ir atlikėja, kuri turi daugiau nei 16 metų patirties didžiojoje scenoje ir televizijos ekranuose, o taip pat, atliekanti pasirodymus su garsiais Lietuvos aktoriais, dainininkais!
Dainavimo pamokose lavinsite savo balsą, koncentraciją ir atmintį, susipažinsite su populiariaisiais žanrais, kartu su mokytoja ieškosite repertuarų, didelį dėmesį skirsite savo dikcijai ir artikuliacijai!
–   4 – 6 m.
–   7 – 10 m.
–   11 – 15 m.
–   Individualios pamokos
Tel.nr. – 867422314
Valerijus-Kračius

Akordeonas

Valerijos Kračius – muzikos pedagogas, profesionalus akordeonistas.
Užsiėmimų metu mokysimės akordeono grojimo technikos, muzikinio rašto ir susipažinsime su muzikos istorija.
Pamokos vyksta individualiai.
Tel. nr.  – 864851880
ugnė-kaušiūtė

Pianinas

Ugnė Kaušiūtė – diplomuota pianistė bei fortepijono pedagogė, toliau tęsianti magistro studijas LMTA. Dažnai dalyvaujanti įvairiuose konkursuose, su džiaugsmu vedanti individualias fortepijono pamokas mažiesiems ir suaugusiems. 
Fortepijono pamokose mokysimės, kaip pažinti muzikos grožį – išmoksime skaityti natas, valdyti savo rankas, pirštukus ir visą kūną, gerinsime koordinaciją. Grosime Jums patinkančią muziką, kuri džiugina ir praskaidrina nuotaiką lietingais rudens vakarais!
Pamokos vyksta individualiai.
Mokytis groti pianinu gali tiek ankstyvojo amžiaus vaikai, tiek suaugusieji, kurie svajoja įvaldyti šį instrumentą.
Tel. nr. – 867422314

Registracija į 2023/2024 metų užsiėmimus