Informacija

GyviTeatre – tai muzikinis teatras vaikams ir visai šeimai. Savo klausytojams siūlome išskirtinius trupės sukurtus miuziklus, spektaklius ir šventinius pasirodymus.
GyviTeatre reiškia dalyvavimą „gyvame“ teatre, kurio nevaržo taisyklės. Kiekvienas klausytojas yra režisieriuskūrėjasaktoriusmuzikantas ar šokėjas. Pagrindiniu siekiu tampa nevaržomas ir improvizuotas atlikėjo ir klausytojo bendravimas ir bendradarbiavimas. Kiekvieno pasirodymo metu klausytojai įsitraukdami į siužetą tampa pilnaverčiais dalyviais ir suteikia spektakliui naujų spalvų.
Tikslas – sujungus teatrą. muziką, šokį, edukaciją ir improvizaciją sukurti nepamirštamas akimirkas, kurios paliestų kiekvieną klausytoją.

Kūrėja

agne-levickaite
Agnė Levickaitė – diplomuota muzikinio teatro aktorė, muzikinio teatro mokytoja, profesionalaus komedijos teatro „Domino„, „Mėnulio teatras“ aktorė, GyviTeatre trupės įkūrėja ir aktorė.
GyviTeatre kelias prasidėjo 2016 m. rugsėjo mėn. Pirmasis interaktyvus miuziklas „Bitutės receptas“ pasiekė net 2 tūkst. klausytojų, apie 60 įstaigų ir nepaliauja keliavęs po visą Lietuvą.
Projektai
2016 Bendradarbiavimas su Rimanto Kaukėno paramos fondu Santariškių klinikose
2017 Dpoezijos šaltinis
2017 Arklio Dominyko pasakų festivalis
2017 Pasveikink jūrą Palangoje
2018 Dpoezijos šaltinis
2018 Vasaros kūrybiškumo stovykla vaikams
2018 “Aštunta minutė” Children City 
2019 Kultūrinė – edukacinė vasaros dienos stovykla vaikams “O Kodėl?”
2019 Dpoezijos šaltinis